top of page
 • Lojalumo taškai, kaip juos kaupti ir atsiskaityti el. parduotuvėje?"
  Auksaragio lojalumo sistema, prisijungus prie mūsų el. parduotuvės (Facebook, Google paskyra) Jums leidžiama kaupti taškus už kiekvieną apsipirkimą. Kiekvienas Jūsų išleistas euras grįžta kaip taškai, surinkus 100 taškų jie prilygsta 1 Eur. surinkę norimą taškų sumą galite juos iškeisti į nuolaidos kodą ir atsiskaityti mūsų el. parduotuvėje.
 • Koki galimi siuntimo būdai, kainos ir terminai?"
  Siunčiame Lietuvos ribose: Lietuvos paštu (3-5 d.d.) - 2 Eur. Omniva paštomatais (1-3 d.d.) - 2.5 Eur. DPD kurjeriais (1-2 d.d.) - 4 Eur. Pristatymas į Kuršių Neriją + 20 EUR siuntai.
 • Dovanų kuponas, kaip jis veikia, kokios pristatymo galimybės?"
  Dovanų kuponus galite įsigyti ir panaudoti tik mūsų el. parduotuvėje. Dovanų kuponai naudojame įvedant kodą į laukelį "Įveskite nuolaidos/dovanų kodą". Dovanų kuponams kaip ir kiekvienam mūsų produktui taikomos nuolaidos, todėl vykstan akcjijoms, nuolaidos nėra sumuojamos, galite pasinaudoti tik kupono kodu. ​ Kuponas gali būti pristatomas kaip fizinis daiktas, dovana Jums, Jūsų draugui ar bet kokiam asmeniui tinkamu adresu nurodytu užsakymo metu ar pastabose. Taip pat dovanų kupono elektroninę versiją galime išsiųsti nemokamai el. paštu per 1 d.d.
 • Ar galima grąžinti nepatikusias/nekokybiškas prekes?
  Jums netikusias ar nekokybiškas prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo prekės pristatymo Pirkėjui dienos, vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Prekių pristatymo pardavėjui išlaidas apmoka pirkėjas. Norėdami grąžinti įsigytas prekes, susisiekite su mumis el. paštu info@auksaragis.lt arba telefonu +37068935779 Pateikdami šią informaciją: – prekės pavadinimas; – apmokėjimo kvitas; – prašymas nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį su nurodyta priežastimi. Norėdamas grąžinti prekę(es), Pirkėjas privalo laikytis šių sąlygų: ​ 1. Grąžinama prekė turi būti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje; 2. Prekė turi būti nenaudota; 3. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta; 4. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos, nesubraižytas paviršius, Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais; 5. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta; 6. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (jei jis buvo išduotas) ir užpildytą grąžinimo dokumentą. 7. Jeigu Pardavėjas įrodo, kad prekės trūkumų atsirado dėl to, kad Pirkėjas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles, tokia prekė nekeičiama, neatlygintinai trūkumai nešalinami ir pinigai negrąžinami. 8. Kilus ginčui dėl prekės išvaizdos pakeitimų ar prekės sugadinimo, pardavėjas privalo raštu kreiptis į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją, o gavęs iš jos raštu pateiktas išvadas nedelsdamas apie tai pranešti Pirkėjui. Į kitas šalis pristatome pagal atskirą susitarimą, o kaina priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. Jei pageidautumėte tokios paslaugos, susisiekite su mumis ir nuspręsime, koks būdas būtų Jums patogiausias. 9. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti į bet kurį Omniva paštomatą Marijampolėje, kontaktinis telefono nr. +37068935779.
 • Paauksuoti papuošalai, kaip prižiūrėti?"
  Laikykite savo papuošalus švarius. Valymui rekomenduojama naudoti sidabrui skirtą valymo servetelę arba labai minkštą, švarią kempinę, kad švelniai nupoliruotumėte paviršių ir atnaujintumėte blizgesį. Tik netrinkite daug ir stipriai, nes taip Jūsų papuošalo tarnavimo laikas tik sumažės. Saugokite nuo drėgnumo. Nepamirškite, kad jūsų papuošalai nebūtų drėgnose vietose, pavyzdžiui, vonios kambaryje. Prieš dėvėdami savo papuošalus, įsitikinkite, kad jūsų oda yra sausa nuo kremų, losjonų ir potionų. Nepurkškite kvepalų ar kitų purškalų, ant juvelyrinių dirbinių. Nepamirškite nuimti savo papuošalų prieš miegą arba kai dirbate fiziškai, sportuojate, maudotės. Visa tai sukuria papildomą papuošalų dėvėjimą. Nelaikykite panašius juvelyrinius papuošalus kartu, dėkite atskirai. Tokius gaminius valyti valikliais draudžiama, nebent yra specialūs tam valikliai.
bottom of page