APIE
PAPUOŠALŲ ISTORIJA
Pirminė papuošalų paskirtis buvo apsaugoti moterį, ją subalansuoti, suteikti energijos ar nuraminti. Ne veltui pirmieji papuošalai buvo apsauginiai amuletai – juk dažniausiai puošiamos vietos – kaklas, ausys, riešai – yra susiję su svarbiais energetiniais centrais. Tačiau ilgainiui, trūkinėjant žinojimo ir tradicijų gijoms, papuošalai ėmė prarasti turinį ir daugeliu atvejų jiems liko tik dekoratyvinė funkcija.
Dabar jau beveik pamiršta, kad nuo seniausių laikų moterys (ir vyrai) ant abiejų rankų nešiojo vienodas apyrankes, skirtas išlaikyti pusiausvyrą, apsaugoti riešuose esančius svarbius energetinius centrus. Jas matome ant valdovų rankų senovės Egipto freskose, kituose senųjų civilizacijų paminkluose, valdovų karūnavimo papuošalų rinkiniuose.
VIZIJA
Mes kuriame papuošalus kuriuos mylime, žmonėms kuriuos Jūs mylite.
MOTERIS KAIP GĖLĖ
Papuošalas turi ne tik puošti, bet pirmiausia – neužstelbti tos, kuri juo puošiasi, atvirkščiai – išryškinti jos grožį, suteikti pasitikėjimo savo moterišku žavesiu. Todėl papuošalams renkamės moters prigimčiai labai tinkamus plastiškus, tekančius, užapvalintus raštus, kuriuose galima atpažinti ir tradicinius iš kartos į kartą perduodamų raštų elementus.
Jei reikėtų keliais žodžiais apibūdinti amžių, kuriame dabar gyvename, neabejojant galima būtų pasakyti – imitacijų amžius.
Žiūrėdami į visomis vaivorykštės spalvomis tviskantį stiklinių kristalų žėrėjimą, ne visada prisimename, kad tai tik pigi, pernelyg gerai atrodanti, kad būtų tikra, brangiųjų akmenų – deimantų, smaragdų, topazų, opalų... – imitacija.
Nejučia pradedi klausti savęs, kur slypi tos papuošalų ištakos, kurlink tai veda. Tik prisilietus prie praėjusiųjų šimtmečių gyvenimo būdo ir vertybių, šokiruoja tai, kaip smarkiai viską pakeitė XX amžius.